Ziekte van Parkinson en zijde Zijden kleding en bedtextiel bevorderen de gezondheid, stimuleren de huidcellen en hebben een hoge graad van vochtabsorptie en -afdrijving. Zijde bestaat uit eiwitten identiek aan de eiwittenstructuur van onze huid en is daarom niet lichaamsvreemd en werkt verlichtend bij allerlei allergieën zoals stofallergie. Zijden kleding en bedtextiel zijn comfortabel in ieder seizoen: warm in de winter en koel in de zomer! Onze zijden producten zijn gemaakt van ongeverfde zuivere zijde van de gedomesticeerde Bombix Mori-rups en worden door onze leverancier met de grootste zorgvuldigheid in China geproduceerd en zonder verdere tussenhandel voor u geïmporteerd. Zijde kan met natuurzuivere zeep in de wasmachine worden gewassen tot ten hoogste 40 graden en blijft dan sterk, soepel en zacht op de huid. Klaas Vaak bedden heeft een breed assortiment dekbedden en bedtextiel, nachtkleding.
Veel mensen met de ziekte van Parkinson hebben een slechte nachtrust omdat ze moeilijk draaien in bed. Een satijnzijden hoeslaken en nachtkleding van zijde kunnen dit verhelpen, door de gladheid van het materiaal. Het voordeel van zijde boven satijn van kunststof en katoen is dat zijde satijn beter ademt en vocht opneemt dan andere vezels. Satijnzijde past zich aan de lichaamstemperatuur aan, waardoor er geen broeierigheid ontstaat. Dit heeft voor Parkinsonpatiënten een duidelijk verlichtende werking.
Hygiëne en zijde 
De gladde zijde vezel van zijde geeft geen stof af en trekt geen stof aan. Zijde kan tot 30% van haar eigen gewicht aan vocht absorberen en het snel laten verdampen. Ook is zijde luchtig en warmt snel op en koelt snel af. Het klimaat in zijden beddengoed is hierdoor niet aantrekkelijk voor huismijt. Daarom is het goed voor mensen met astma en stofallergie.
Slaapproblemen en zijde
Een goede nachtrust is een weldaad en hierbij kan slapen tussen zijde helpen. Diverse klanten die onrustig sliepen door een snelle temperatuurwisseling, opvliegers en veel transpiratie rapporteerden dat bij het slapen tussen zijde de klachten verminderden of geheel verdwenen. Dit komt omdat bij het slapen tussen zijde een reinigingsproces plaats vindt, waarbij via de transpiratie schadelijke stoffen uit het lichaam verdwijnen.
Slapen tussen en in zijde is niet alleen een ultieme luxe voor het hele gezin, het is een must omdat het dekbed, hoeslaken en kussens van zijde werken als een thermostaat en daardoor onze lichaamswarmte reguleert. Met name bij eczeem is dit heel belangrijk. Te warm slapen doet de jeuk toenemen. Het gevolg is krabben. Door het krabben ontstaan weer kloofjes in de huid en treedt beschadiging op. Zijde neemt vocht op en wel 30% van haar eigen gewicht en geeft dit onmiddellijk weer af en trekt geen stof aan en geeft deze ook niet af. Bovendien treedt er een reinigende werking bij de huid op. Zijde ontspant lichaam en geest en resulteert in een diepe verkwikkende en ontspannen nachtrust. Zijde is licht en koel in de zomer en beschermt tegelijkertijd tegen uitdroging bij extreme hitte, houdt warmte vast bij kou en vocht in de winter. Zo wordt met dit wonderlijke weefsel een gevoel van welbehagen gecreëerd. |
|
|
Naamloos document
|